התקנת מערכות סולאריות

אם החלטתם להתקין מערכת סולארית ואתם מאזור הצפון אנחנו הכתובת בשבילכם. סאן גרין הינה חברה להתקנת מערכות סולאריות בעיקר מסחריות (700 מ”ר ומעלה). ולנו למעלה מ-80 התקנות רק באזור הצפון.
התקנת מערכות סולאריות
עם למעלה מ-100 פרויקטים בכל רחבי הארץ ועם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום אין ספק שחברת סאן גרין היא ללא ספק מובילה בתחום התקנת מערכות סולאריות. עם צוות מיומן במיוחד ועם מהנדס אלקטרוניקה וחשמל שמפקח לאורך כל הפרויקט, אין ספק שהמערכת הסולארית תותקן באופן מושלם, מה שמבטיח לכם שנים רבות של שקט מהקולטים בלי תקלות ומהכנסה פאסיבית מניבה שמתקתקת כמו שעון.

 

למה מערכת סולארית ?

 

ישראל אומנם מעצמה טכנולוגית, אך בהמון קטגוריות ישראל מפגרת במדינות אחרות במספר רב של שנים. אחת מהקטגוריות האלו היא נושא המערכות הסולאריות. כיום ישנו אחוז מאוד גבוה של ניצול מקום למערכות סולאריות ואנו גם מבחינים בכך שהעולם מעודד את הנושא מאוד. בכל מה שקשור לאיכות הסביבה ולאקולוגיה העולם מוכן להשקיע סכומי כסף עצומים. אין ספק שבעוד כמה עשרות שנים כשאנשים יבינו באמת את הפוטנציאל העצום שבמערכות אלו, לא יהיה גג אחת בארץ שלא תותקן עליו מערכת סולארית.

למערכות סולאריות בישראל ישנו יתרון לא קטן מהסיבה שגם בימות החורף השמים רוב הזמן די בהירים והקולטנים סופגים את קרני השמש די בקלות. מערכת סולארית היא ללא ספק השקעה בטוחה שתחזיר את ההשקעה ותבטיח לכם שקט כלכלי לשנים רבות. חברת החשמל מתחייבת ל-25 שנים של תשלום חודשי וכולנו יודעים שגם אחרי 25 שנים החוזה ימשיך. מערכת סולארית היא ללא ספק אחת מההשקעות המניבות ביותר שיש כיום בשוק

 

מיסוי במערכות סולאריות

 
לאחר דיונים רבים עם ועדת הכספית והאוצר הוחלט כי מתקנים פוטו וולטאניים סולארים יהנו מפטור תשלום ארנונה ולבעלי מערכת סולארית ביתית ניתנת הטבת מס – פטור מתשלום מס הכנסה עבור ההכנסות מהמערכת הסולארית עד 24,000 ש”ח בשנה, מה שאומר ששכירים לא צריכים לפתוח תיק במס הכנסה או מע”מ.
 

איך מערכת סולארית עובדת ?

 
 

מערכת סולארית היא בעצם מערכת הקולטת את אנרגיית השמש והופכת אותה לאנרגיה חלופית שמישה. למערכת יכולת לקלוט את הקרינה האלקטרומגנטית המגיעה מהשמש ולהפוך אותה לחשמל. ביום יום אנו משתמשים בדודי השמש שהם בעצם מערכת סולארית לחימום מים ללא צורך בחשמל. נושא האנרגיה הסולארית הופך פופולרי במיוחד בכל רחבי העולם בגלל הפוטנציאל העצום של קולטי האנרגיה. בישראל, נושא האנרגיה הסולארית תופס תאוצה עצומה גם בגלל ההסברה וגם בגלל העידוד מהמדינה לסביבה ירוקה. ישראל ממוקמת מצוין בזווית שלה לשמש בניגוד למדינות הצפון אירופאיות שם רוב השנה מזג האוויר קריר.

בעולם, ישנו שימוש מרובה ומגוון מאוד באנרגיה סולרית כדוגמת חימום מים על ידי דודי השמש, חימום, אידוי וייבוש מזון על ידי תנורי שמש, בריכות אידוי להפקת מלחים וייבוש כביסה ועוד.

עלות התקנת מערכת סולארית

 
ישנם רבים שחושבים שהתקנת מערכת סולארית היינה הוצאה עצומה והאם בכלל משתלמת, אז ככה, מאז ומתמיד הייתה ההוצאה משתלמת אך כיום עלות ייצור הקולטנים ירדה בכמעט 70% מה שמפחית את הערך של כלל ההתקנה בצורה משמעותית. התקנת מערכת סולארית משתנה מאוד מלקוח ללקוח וישנם המון פרמטרים שבאים בחשבון כגון גובה ההתקנה, אורך, רוחב ועוד. אנו נשמח לייעץ לכם ולתת לכם את הצעת המחיר השקופה והמשתלמת ביותר.
התקנת מערכות סולאריות בדרום

התקנות מערכות סולאריות בדרום

מחפשים חברה להתקנת מערכות סולאריות בדרום ? סאן גרין היא החברה המומלצת עבורכם. עם פרויקטים עצומים של למעלה מ-3000 מ”ר אין ספק שגם מהגג שלכם

התקנת מערכות סולאריות במרכז

התקנות מערכות סולאריות במרכז

אנו בסאן גרין מתמחים בהקמת פרויקטים גדולים של גגות מ-700 מ”ר ומעלה. עם רזומה של למעלמה מ-100 פרויקטים מוצלחים מדויקים ואפקטיביים במיוחד, גם הפרויקט שלכם

התקנת מערכות סולאריות בצפון

התקנות מערכות סולאריות בצפון

אם החלטתם להתקין מערכת סולארית ואתם מאזור הצפון אנחנו הכתובת בשבילכם. סאן גרין הינה חברה להתקנת מערכות סולאריות בעיקר מסחריות (700 מ”ר ומעלה). ולנו למעלה