מערכות סולאריות לבית

מערכת סולארית לבית היא ללא ספק אחת מההכנסות הפאסיביות המובילות שיש כיום בארץ ובעולם. השקעה חד פעמית של פאנלים סולריים תניב לכם הכנסה נכבדת במיוחד בכל חודש מחברת החשמל למינימום 25 שנים.
מערכות סולאריות לבית

מי היה מאמין שיבוא יום וגם הגג שלכם יהפוך לאחד העובדים בבית. נשמע קצת לא מציאותי נכון ? בשנים באחרונות ובקצב של גדילה מתמדת בעלי בתים מבינים שככל שעובר הזמן הם פשוט מפסידים כסף. אנשים רוכשים בתים במיליוני שקלים שאת ההשקעה עליהם הם מחזירים רק לאחר 20 שנים במקרה הטוב, שמתחת לאפם קיימת אופציה לנכס מניב הרבה יותר משמעותי של התקנת מערכת סולארית לבית שברוב המקרים מחזירה את ההשקעה בפחות מ-7 שנים. ולא לדבר על כך שאחזקת הבית כרוכה בתחזוקה חודשית ולפעמים הבית תקוע מספר חודשים ללא דייר. יש גם את אלמנט הדייר המתיש והרשימה של החסרונות עוד ארוכה.

התקנת מערכות סולאריות לבית היא ללא ספק השקעה שעולה בהרבה על השקעה של רכישת בית. הדייר כאן הוא קבוע וההמחאות שלו לעולם לא יחזרו. ומי לא חולם על דייר כמו חברת החשמל. דייר שנכנס לנכס למינימום 25 שנים הוא ללא ספק דייר אידיאלי.

חברת סאן גרין היינה חברה מובילה בארץ להתקנת מערכות סולאריות לבית עם ניסיון מוכח של למעלה מ-10 שנים ומאות פרויקטים מוצלחים בכל רחבי הארץ. עם המערכות הסולאריות של חברת סאן גרין תוכלו לישון בשקט וגם לעשות מזה כסף. אנו נשמח לייעץ לכם וכמובן להתקין לכם את המערכת המתאימה ביותר לגג ביתכם.

 

למה כדאי להתקין מערכת סולארית לבית

 
 

התקנת מערכת סולארית לבית מזמן הפכה לאחת מההשקעות החכמות והמניבות ביותר. יותר ויותר משפחות מבינות שמדובר בהשקעה חד פעמית עם שקט כלכלי מהנכס לעשרות שנים. אומנם ההתחייבות מצד חברת החשמל עומדת על 25 שנים אבל כולנו מבינים שהעולם הולך לכיוון הסביבה הירוקה וגם אחרי 25 שנים אנו נמשיך ליהנות מהכנסה קבועה.

מדינות העולם משקיעות כספים עצומים על מנת להפוך את העולם לירוק יותר. אנו רואים זאת ברכבים ההיברידיים, בבניה האקולוגית, בפיתוחים היוקרתיים כמעט בכל קטגוריה וכל זאת על מנת לשמור על כדור הארץ מזיהומים והפתחויות בלתי רצויות.

 

ההבדל בין מערכת סולארית לבית לבין מערכת סולארית לעסק

 
 
מערכת סולרית ביתית היא בדרך מערכת עם הספק של עד 15kwp לעומת מערכת סולרית לעסק ששם אפשר למצוא הספקים של 15kw עד 100kw ולפעמים יותר. מערכת סולרית ביתית מצריכה לפעמים אישור מדיירים משותפים במידה ומדובר בבניין או בבתים דו משפחתיים. המערכות הנפוצות ביותר הן מערכות של 4kwp מהסיבה שעל מערכות בהספק כזה ישנו פטור על דיווח ההכנסה עד לסכום של 24,000 ש”ח. על המערכות הסולאריות לבית ישנו גם פטור מארנונה ומדיווח למע”מ.
התקנת מערכות סולאריות בדרום

התקנות מערכות סולאריות בדרום

מחפשים חברה להתקנת מערכות סולאריות בדרום ? סאן גרין היא החברה המומלצת עבורכם. עם פרויקטים עצומים של למעלה מ-3000 מ”ר אין ספק שגם מהגג שלכם

התקנת מערכות סולאריות במרכז

התקנות מערכות סולאריות במרכז

אנו בסאן גרין מתמחים בהקמת פרויקטים גדולים של גגות מ-700 מ”ר ומעלה. עם רזומה של למעלמה מ-100 פרויקטים מוצלחים מדויקים ואפקטיביים במיוחד, גם הפרויקט שלכם

התקנת מערכות סולאריות בצפון

התקנות מערכות סולאריות בצפון

אם החלטתם להתקין מערכת סולארית ואתם מאזור הצפון אנחנו הכתובת בשבילכם. סאן גרין הינה חברה להתקנת מערכות סולאריות בעיקר מסחריות (700 מ”ר ומעלה). ולנו למעלה