פאנלים סולאריים

פאנל סולרי או בשמו המקצועי תא פוטו-וולטאי הוא בעצם התקן המפיק אנרגיה חשמלית מקרני השמש על ידי קליטה אלקטרו מגנטית. כיום, ובהתחשב בעובדה שכל העולם מתפתח לכיוון אקולוגי תופסים הפאנלים הסולריים מקום נכבד בשוק העולמי בתחום האנרגיה.
פאנלים סולאריים
חברת סאן גרין היא בין החברות הותיקות ביותר בארץ בהתקנת פאנלים סולריים. לחברה צוות מיומן במיוחד המלווה במהדנס חשמל ואלקטרוניקה בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום. לחברה יתרון עצום בתכנון והקמה מה שיניב לכם אספקה וניצול מקסימאלי מהקולטים. הפאנלים הסולריים שמספקת חברת סאן גרין איכותיים במיוחד מה שיקנה לכם שנים רבות של שקט וכמובן הכנסה מקסימאלית פאסיבית. אנו נשמח לייעץ ולבצע לכם את ההתקנה בצורה הטובה ביותר. עד היום התקינה חברת סאן גרין למעלה מ-100 מערכות של פאנלים סולאריים בכל רחבי הארץ.

 

כמה כסף יכניסו לי הפאנלים ומה העלות של ההקמה ?

לצורך ההמחשה ניקח גג של 200 מ”ר לאחר שהפאנלים הסולריים הותקנו כמו שצריך ההכנסה מכך תעמוד על כ-12,240 ש”ח לשנה, כאשר עלות של מערכת כזו עומדת על כ-90,000 ש”ח. זאת אומרת שההחזר עבור המערכת הוא קצת יותר מ-7 שנים. בשנים שלאחר מכן נשאר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית של קצת יותר מ-1000 שקלים לחודש וזאת בהתחייבות של חברת החשמל ל-25 שנים מיום הפעלת המערכת לראשונה.

כמובן שצריך לקחת בחשבון את איכות המערכת ואת ההתקנה כך שהתפוקה מהקולטים תפיק את המקסימום ובכך תוכלו ליהנות מהכנסה מקסימאלית של המערכת. לא מעט מקרים היו לנו שהצלחנו לנצל ולהפיק את המקסימום של ההתקנה שעולה בהרבה על החברות המתחרות.

מהי עלות ההחזקה של פאנלים סולאריים ?

 
 
העלות כמובן משתנה בגודל המערכת. לצורך ההמחשה ניקח שוב מערכת של 200 מ”ר. מערכת פאנלים סולריים צריכה לקבל שטיפה לפחות 4 פעמים בשנה. עלות שטיפה נעה בין 200-300 ש”ח. לנו בסאן גרין מערכת איתור תקלות מרחוק כך שבהיבט הכללי אתם יכולים לישון בשקט.

 

התקנת פאנלים סולריים על מבנה משותף

 
נכון להיום כל הדיירים במבנה המשותף צריכים לאשר את התקנת הפאנלים הסולריים על הגג. כמו כן ההכנסה מהמערכת אינה יכולה להתחלק בין הדיירים אלא רק עבור ועד הבית. כמובן שאם אדם אחד ירצה להתקין את המערכת לבד לאחר אישורים יוכל לחלק את ההכנסה מעצמו כך שפתרון לבעיה יש.
התקנת מערכות סולאריות בדרום

התקנות מערכות סולאריות בדרום

מחפשים חברה להתקנת מערכות סולאריות בדרום ? סאן גרין היא החברה המומלצת עבורכם. עם פרויקטים עצומים של למעלה מ-3000 מ”ר אין ספק שגם מהגג שלכם

התקנת מערכות סולאריות במרכז

התקנות מערכות סולאריות במרכז

אנו בסאן גרין מתמחים בהקמת פרויקטים גדולים של גגות מ-700 מ”ר ומעלה. עם רזומה של למעלמה מ-100 פרויקטים מוצלחים מדויקים ואפקטיביים במיוחד, גם הפרויקט שלכם

התקנת מערכות סולאריות בצפון

התקנות מערכות סולאריות בצפון

אם החלטתם להתקין מערכת סולארית ואתם מאזור הצפון אנחנו הכתובת בשבילכם. סאן גרין הינה חברה להתקנת מערכות סולאריות בעיקר מסחריות (700 מ”ר ומעלה). ולנו למעלה