אודות סאן גרין

מי אנחנו ולמה אנחנו

שנים של ניסיון עם למעלה מ-100 התקנות בכל רחבי הארץ
התקנת מערכות סולאריות

החזון שלנו

חברת ע.י סאן גרין בע”מ הוקמה ע”י יריב מיכאלי (מהנדס חומרה) ועוז הילל (מנהל פרויקטים) מהחלוצים בתחום הסולאר בישראל. חזון החברה הוא להפוך את מרבית צריכת החשמל בישראל ע”י אנרגיה סולארית אקולוגית. אנו רואים בעבודה זו גם שליחות גלובלית בינלאומית בכך שאנו מפחיתים מידי יום את הצורך בשריפת דלק בתחנות הכוח ובזיהום אוויר שמזיק אנושות לאנושות.

למה אנחנו

חברת סאן גרין מקימה מערכות סולאריות למעלה מ-12 שנים והיא מהראשונות בתחום הסולאר במדינת ישראל. לחברה למעלה מ-100 התקנות בכל רחבי הארץ ועם תכנון והקמה של מערכות עצומות עם גגות של למעלה מ-3000 מטר. לחברה צוות עובדים מקצועי במיוחד המשתמש בכל הטכנולוגיות על מנת להוציא את התפוקה המקסימאלית ממערכת סולארית. לחברה גם צוות מהנדסים שידאג לתכנן נכון את המערכת בצורה קפדנית ומנוסה במיוחד.
פנאלים סולאריים
פנאליים סולארים

הניסיון שלנו הרווח שלכם!

ניסיון הוא ללא ספק אחד מהאלמנטים החשובים והבולטים שצריך להתייחס אליהם לפני שמקימים מערכת סולארית. מערכת סולארית שבנויה לא נכון במרוצת השנים תפיק לכם פחות אנרגיה ובסופו של יום תכניס לכם גם פחות כסף. כמו כן מערכת שבנויה לא נכון הנדסית תגרום לשרשרת בעיות שתעייף את הלקוח מהטיפול בה ולעיתים אפילו להזניחה לגמרי. אנו בסאן גרין נדאג למערכת המתוכננת והיעילה ביותר שאפשר להפיק מהגג שלכם.